Персоналії


Назар Романюк

Директор Театрального Центру "Слово і голос", акторНаталія Половинка

співачка, актриса, педагог, художній керівник Театрального центру “Слово і голос”

Засобами театру та музики творить унікальну художню територію проявлення пісні як категорії життя, духовної категорії.

Представник традиційного співу у всіх його жанрах:давні духовні напіви України, традиційна українська пісня, канти, псальми, український класичний романс – виконавиця сучасної академічної музики та сучасної імпровізаційної музики.

Лауреат міжнародних музичних та театральних фестивалів, Лауреат Національної премії ім.Т. Шевченка за виконання ролей у виставах за творами Г. Сковороди, Платона, В. Стуса (2006) 36 ММКФ Приз "Срібний Георгій" за найкраще виконання жіночої ролі (Брати, Остання сповідь) (2014)

Навчалась у Львівській державній консерваторії ім.М.В.Лисенка (клас професора М.П. Тарнавецької), стажувалась у Центрі Є. Гротовського (Понтедера, Італія). 1988-2007 р.р. – актриса та музичний керівник театру ім. Л.Курбаса. 1996 почала співпрацювати з режисером Сергієм Ковалевичем. Результатом співпраці стало заснування МО«Майстерні пісні» у В 2003 р. З 2008 р. – солістка та педагог Державної хорової капели хлопчиків та юнаків «Дударик» З 2010 - Художній керівник та актриса Театрального центру ”Слово і голос” Автор численних музичних та театральних проектів Автор унікальної методології роботи з голосом: майстерні голосу та співу в Колумбійському, Пенсильванському, Єлльському університетах США, Уельському – Великобританія, педагог «Ательє» Міжнародного Інституту Є. Гротовського (Польща).

Співпрацює з Міжнародним Інститутом Є.Гротовського (Польща), Академією Опікунів (Москва, Росія), Державною чоловічою хоровою капелою хлопчиків та юнаків «Дударик»(Львів), Державною чоловічою хоровою капелою ім. М. Ревуцького (Київ), з музикантами: Богдана Фроляк, Алла Загайкевич, ЄжиЄрмінь, Ярослав Мигаль, Клаус Кугель, Петрас Вішняускас та ін.


Юлія Цвях

Актриса Театрального Центру "Слово і голос"